Vzorkovňa - výdajňa

Spojovací materiál

Spojovací materiál z ktorého si určite vyberiete. Skrutky, nity , matice, podložky a veľa ďalšieho. Rôzne materiály a prevedenia. Špičková kvalita.

Rukavice

Ponúkame vám široký výber z jednorazových, pracovných, špeciálnych a profesionálnych rukavíc. V tejto sekcii nájdete rukavice na rôzne použitie.

Oblečenie

Pracovné odevy a obuv pre rôzne profesie na jednom mieste. Oblečenie a obuv do roboty aj do každého počasia. Vyberte si z ponuky klasické, nepremokavé, reflexné alebo zateplené pracovné oblečenie a obuv.

Príslušenstvo

Široká ponuka ručného náradia. U nás nájdete spoľahlivé náradie pre domácich majstrov aj profesionálov. Železiarstvo so širokou ponukou železiarskeho tovaru, zváracieho materiálu, záhradnej techniky.

Profesionálne náradie Makita

Kvalitné náradie od poprednej značky Makita. Ohromný výber značkového náradia za bezkonkurenčné ceny. Hobby aj profi náradie.

OSB Dosky

OSB dosky sú zaradené do skupiny stavebných materiálov, ktoré používame veľmi často a ochotne. Doska osb nie je nič iné ako drevený výrobok vyrobený z hoblín. Štiepky sa lisujú do dosiek pod vplyvom vysokého tlaku a vysokej teploty vďaka vodeodolnej živici. Všestranné použitie dosiek OSB znamená, že sa dajú použiť na mnohé konštrukcie.

Sadrokartón

Sadrokartónové dosky sú základnou súčasťou interiérových konštrukcií zo sadrokartónu. Sadrokartónové dosky sú vyrobené zo sadry a špeciálneho vysokopevnostného kartónu. Vyrábajú sa v základnej kvalite, v úpravách do vlhka alebo za účelom dosiahnutia vyššej požiarnej odolnosti konštrukcie.

Železiarstvo

Stavebniny